DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000 KČ.

Doprava a platby

Pokud je zboží skladem, obvykle ho balíme a expedujeme k vámi vybranému dopravci následující den od objednání. Další den ho zpracovává dopravce. Doba doručení je poté v režii vámi vybraného dopravce a neovlivníme rychlost přepravy, která závisí na vzdálenosti vaší adresy od našeho skladu. Pokud na zboží spěcháte, doporučujeme využít soukromého dopravce DPD nebo Geis, jsou obvykle rychlejší než Česká pošta, kde může dodání zabrat 3-4 dny. Děkujeme 

 

 MOŽNOSTI DOPRAVY ZBOŽÍ  

Naše ceny za dopravu již obsahují poplatek za balné ve výši 45 Kč.

 

Česká pošta - Balík do ruky - 139Kč / nad 2000Kč ZDARMA

Doručení balíku Českou poštou přímo do rukou adresáta na určenou adresu při
objednávce do 12:00 již následující pracovní den od zpracování a převzetí dopravcem od našeho obchodu.

 

Česká pošta - Balík na poštu - 139Kč / nad 2000Kč ZDARMA

Doručení balíku Českou poštou na určenou nejbližší pobočku České pošty, kterou si adresát vybere.
Při objednávce do 12:00 již následující pracovní den od zpracování a převzetí dopravcem od našeho obchodu.

 

DPD Česká republika - 139Kč / nad 2000Kč ZDARMA

Doručení přepravní společnosti DPD přímo na adresu adresáta. Adresát je informován skrze email a telefon před předáním zásilky. Pokud není na adrese zastižen, probíhá doručení znovu následující den. Případně je možno vyzvednout osobně na pobočce DPD. Při objednávce do 12:00 je odesláno obvykle následující pracovní den. Zboží je narozdíl od České pošty doručováno také o víkendu, v sobotu.

 

GEIS Česká republika - 139Kč / nad 2000Kč ZDARMA

Doručení přepravní společnosti Geis přímo na adresu adresáta. Adresát je informován skrze email a telefon před předáním zásilky. Pokud není na adrese zastižen, probíhá doručení znovu následující den. Při objednávce do 12:00 je odesláno obvykle následující pracovní den. Zboží je narozdíl od České pošty doručováno také o víkendu, v sobotu.

 

GLS Slovensko - 239Kč / nad 2000Kč ZDARMA

Doručení přepravní společnosti GLS přímo na adresu adresáta pro Slovensko. Adresát je informován skrze email a telefon před předáním zásilky. Pokud není na adrese zastižen, probíhá doručení znovu následující den. Případně je možno vyzvednout osobně na pobočce GLS. Při objednávce do 12:00 je odesláno obvykle následující pracovní denod zpracování a převzetí dopravcem od našeho obchodu.

 

 MOŽNOSTI PLATBY ZA ZBOŽÍ 

 

Platba na dobírku - 59Kč

S poštovným, expedicí a obalovými materiály použitých u balení Vámi vybraného produktu jsou spojeny náklady, proto jsme nuceni účtovat dobírku, abychom tak zabránili případným finančním ztrátám při nevyzvednutí zboží, které zasíláme.

 

Platba bankovním převodem - ZDARMA

Platbu za zboží je třeba zaslat standardně skrze vaši banku jako platební příkaz. Po odeslání objednávky na našem webu Vám obratem zašleme souhrnný email včetně instrukcí k platbě. Jako variabilní symbol vždy uvádějte číslo objednávky. V závislosti na Vaši bance, může převod trvat až 1-2 dny. Pokud Vaše banka podporuje rychlé (okamžité) platby, doporučujeme před odesláním částky zaškrtnout tuto možnost ve vaší bankovní aplikaci. Zboží odesíláme jakmile platbu přijmeme na náš účet. V případě okamžité platby, expedujeme zboží následující den a předáváme dopravci.

 

Platba online kartou (připravujeme) - ZDARMA

Tuto možnost momentálně neposkytujeme, ale pracujeme na ni pro zvýšení Vašeho komfortu při nákupu.
Online platební bránu máme v plánu spustit do konce roku 2020.